3. prosince

Vánoční strom rozsvícen

Mráz, svařák, čaj, umění.

Ve čtvrtek 30. listopadu jsme se sešli před naší školou, abychom v mrazivém počasí za doprovodu hudby a teplých nápojů rozsvítili Vánoční strom.

Děkujeme za podestýlku slámy do Betléma Kmoškovým z Trstěnice.

Děkujeme za veškerou výtvarnou aktivitu a dílničky pro malé tvořily výtvarnicím Monice a Kateřině.

Děkujeme za neskutečné množství napečených perníčků Renatě, Ivě, Jitce, Monice, Anně, Katce a Veronice.

Děkujeme za přípravu papírových perníčků a kaštanů pro štěstí Janě.

Děkujeme za zvuk, světla a veškeré technické zázemí Vojtovi, Petrovi, Tedovi a Péťovi.

Děkujeme za dílničku s ozdobami paní Kazdové.

Děkujeme za lahodné víno na svařák Petře z vinotéky sv. Vincence.

Děkujeme za zázvorový likér Míši.

Děkujeme za kasičky Aničce.

Děkujeme za všudypřítomnou pomoc panu Královi.

Děkujeme za chvojí Městským lesům.

Děkujeme za záchranu s várnicemi M-klubu.

Děkujeme za práce k výstavě Andělská přání všem dětem z vysokomýtských mateřských škol (Výstavu si můžete prohlédnout na betlémě vedle školy a v oknech v přízemí školy).

Děkujeme za úžasné fotky Ivanovi.

Děkujeme za reportáž Radkovi.

Děkujeme Vám – návštěvníkům – za příjemně strávený čas a každou korunu, kterou jsme vybrali pro Klárku. Přejeme Vám klidné prožití adventního období a spoustu pohody. Budeme velmi potěšení, pokud za námi dorazíte na jednu z mnoha nadcházejících akcí, které pro Vás do Vánoc chystáme.

Iva Vrátilová a kolektiv.

Sledujte nás na sociálních sítích

#zusmyto